Služby zákazníkom

Predajne Zelena hviezda (ďalej ZH) ponúkajú široký sortiment kvalitných výrobkov spoločnosti B. Braun Medical a dalších významných výrobců.

Vďaka partnerskej spolupráci ZH s najvýznamnejšími výrobcami zdravotníckych potrieb sa zákazník stretáva v reťazci ZH s vysoko kvalitným sortimentom za výhodných cenových podmienok.

Sieť predajní ZH je významným partnerom nielen pre pacientov, zdravotnícke zariadenia a úzko špecializovanú zdravotnícku komunitu, ale taktiež pre tzv. mimonemocničný trh všeobecne.

ZH sú miestom, kde sa môžete poradiť o výbere a použití zdravotníckych pomôcok a ďalšieho tovaru. Svoje služby vám pri tom ponúkne vyškolený personál, ktorý produkt rád predvedie a poskytne odborné rady.

Široký a dobre umiestnený sortiment vám umožní jednoduchú orientáciu a výber tovaru ponúkaného v našich predajniach ZH. Pri nákupe máte možnosť využiť aj skúšobnú kabínku, kde si vybraný tovar diskrétne vyskúšate.

Významnou prednosťou siete predajní zdravotníckeho materiálu ZH je servis, ktorý dokáže maximálne vyjsť v ústrety i nadštandardným požiadavkám zákazníka. Vďaka svojej infraštruktúre predajní dokážu zabezpečiť dostupnosť každého miesta v celej ČR a SR, a to bezkonkurenčne rýchlo a pružne.

Na to slúžia okrem iného zásielkové a rozvozové služby, vďaka ktorým máte možnosť plne využiť komfort a pohodlie, ktoré vám spolupráca so ZH prináša.

Z nášho sortimentu pre Vás vyberáme:

Askina Calgitrol paste

  • Veľmi dobre tvarovateľná alginátová pasta
  • 100% striebro v ióntovej forme
  • Vhodné pre liečbu popálenín II. Stupňa a chronických rán (napr. diabetická noha)

Argogen spray

  • Absorbčný prášok na exsudáty s ionizovaným striebrom v spreji
  • Liečba rán, odrenín, popálenín, rezných rán, vredov predkolenia, dekubitov, atď..